Menü Kapat

Hastane Güvenliği

Hastane güvenliği sürdürülmesi en zor ve hassas olan güvenlik hizmetlerinden birisidir. Hastane içerisinde bulunan insanların psikolojik durumlarını en iyi şekilde anlayarak onlara hizmet sunmak gerekmektedir. Favori Vip Özel Güvenlik olarak halkımızın en zor anlarında onlara en iyi hizmeti vermek bizim gurur kaynağımızdır.

Hastaneler 7 gün 24 saat hizmet veren organizasyonlardır ve içinde pek çok riski barındırmaktadır. Hastanelere giriş çıkış noktalarının kontrolü, refakatçi ve ziyaretçilerin kontrolü, doktor, hemşire ve diğer hastane personelinin can güvenliği ve huzuru için Favori Vip Özel Güvenlik olarak tüm Türkiye’de ki özel ve devlet hastaneleri, rehabilitasyon merkezlerinde  7/24 güvenlik hizmeti sunmaktayız.

Hastane Güvenliği hastane güvenliği Hastane Güvenliği hastane guvenligi
Hastane Güvenliği

Hastane Güvenliği Nasıl Olur?

Doktorların ve diğer hastane personellerinin birlikte sağlık hizmetlerinin tam zamanlı bir şekilde devam etmesi, sağlık kurum ve kuruluşlarının halka açık olması, adli olayların sık sık rastlanılması özel güvenlik alanında hastanelere hassas olarak ilgi gösterilmesi gerekmektedir.

Bünyemizde yetiştirmiş olduğumuz gerek başka eğitim kurumlarında yetişmiş olup kadrolarımızda görev alan personelimizi sürekli tekrarlayan bir meslek içi eğitim ve insan psikolojisini anlama eğitimleri ile hastaneler gibi oldukça hassas noktalarda görevlendirmekteyiz.